Cumartesi, Eylül 23, 2023
Ana SayfaAlexandrite LazerALEXANDRİTE LAZER YAPTIRANLAR

ALEXANDRİTE LAZER YAPTIRANLAR

 Alexandrite Lazer epilasyon yöntemi nasıl uygulanır?

Hormon bozuklukları, ilaç kullanımları veya yanlış yöntemler nedeniyle tüyleriniz garip bir şekilde yoğun hatta baş edemeyeceğiniz bir hale gelebilir. Bu durumda son yıllarda en çok kullanılan ve kadınların adeta umut kaynağı haline getirdikleri lazer epilasyonları araştırabilirsiniz. Lazer epilasyon yöntemleri arasında yer alan Alexandrite’nin ayrıntılarını yani Alexandrite Lazer nedir, nasıl yapılır, acıtır mı, tamamen bitiriyor mu, mikrop kapma ihtimali nedir, fiyatları nelerdir aynı zamanda cilde zararı var mıdır ve hangi bölgelere uygulanır? araştırarak sizlere sunuyoruz.

Alexandrite Lazer, acısız ve ağrısız bir şekilde belirli seans aralıkları ve dereceyle yapılan bir lazer ışın yöntemidir. Belirli dalga boylarındaki lazer ışını, hedef yapıdaki (kıl kökü, damar, leke) renk içeren maddeleri yok etmek için uzman doktorlar tarafından yapılan Alexandrite Lazer uygulaması, çok koyu olmayan ciltler en ideal tüy alma yöntemlerinden biridir.

Alexandrite lazer ten rengi açık kişilerde daha etkilidir. Uygulama sırasında kıllar anında yok edildiği için kişi tedaviden memnun kalmaktadır. Uygulama dan belli bir süre sonra Kılların bir kısmı koparak dökülmeye başlar. Ortalama tedavi yapılması gereken zaman aralığı 4 – 8 hafta, 1 ve 2 ay arasında değişkenlik göstermektedir. Tedavi zamanınızı ve kontrollerinizi aksatmadan lazer epilasyona devam edilmelidir.

Alexandrite lazer ile uygulama yaptıranlar özellikle güçlü etkisinden ötürü memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Alexandrite lazer yaptıranlar ve yorumları aklınızdaki endişeleri giderecektir. Epilasyon yaptıranların yorum ve puanlamaları size bu konuda öngörü sunacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar