Cuma, Ekim 22, 2021
Ana SayfaBuz LazerBUZ LAZER EPİLASYON CİHAZLARI

BUZ LAZER EPİLASYON CİHAZLARI

Buz Lazer Epilasyon türleri

Özellikle epilasyon sonrası vücudunda sivilce problemi ile karşılaşanlar için büyük bir imkân sağlayan bu yöntemin daha kapsamlı bir tedavi sağladığı için daha üstün sonuçlar vermektedir.

Hızlı ve acısız bir olanak sağlayan  teknolojisi ile hem pratik hem de kalıcı sonuç almanız mümkün. Bu işlem, buz lazer başlığı ile derinizin üzerine ütü yaparmış gibi hareketler halinde uygulanmaktadır. Ayrıca uygulama öncesi cilde soğutucu bir jel de sürülmektedir. Bu sayede klasik lazer epilasyonlarda görülen yanma riski neredeyse tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Genel bağlamda acı ya da herhangi bir yanma hissi zaten oluşmasa da sadece kemiğe çok yakın olan ya da kıl yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde düşük oranda hissedilebilmektedir. Cihazın başlığı cilde temas ettiğinde ise masaj yapılıyormuş hissi uyandırmaktadır. Etkisi ise ilk seanstan itibaren görülmektedir.

Epilasyon yapılabilmesi için zamanında jilet gibi yöntemlerle güçlendirilen bu tüylere yapılan işlemler, anca yeteri kadar güçlenmesi halinde uygulanabiliyordu. Artık buz başlıklı epilasyon sayesinde ise ince tüylerden de kurtulabilirsiniz.

Ütüleme Lazer Epilasyon Ne Anlama Gelir ?

Buz lazer epilasyon bir ütüleme  epilasyon çeşididir. Uygulama gerçekten, ütü yaparcasına bir uygulamadır. Bu sayede çok sık atışlar yapılmakta, hiç bir alan atlanmamakta, kıl kökleri yavaş yavaş ısıyı hapsederken deri ise oldukça etkili bir şekilde soğutulmaktadır.

Buz lazer teknolojsine sahip lazer epilasyon cihazı alırken CE sertifikasına sahip olmasına dikkat ediniz. Avrupa veya Amerika menşeyli cihazlar o ürünün çok kaliteli olduğunu göstermemektedir. Yaygın servis ağı ve geliştirilen teknolojisi ile yerli üretim ürünleri tercih etmenizi öneririz. Bir cihazın veya işlemin pahalı olması onun kaliteli olduğunu göstermez.

Buz lazer epilasyon cihazları ve markaları bu işi yapacak işletmeler açısından çok önemlidir. İzmit ve civar bölgesinde sıkça kullanılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar