Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaBuz LazerBUZ LAZER EPİLASYON NEDİR ?

BUZ LAZER EPİLASYON NEDİR ?

Buz lazer epilasyon nedir ? Adana ve Bursa da estetisyenlerle yapılan mülakat sonucu bu soruyu şöyle açıklıyor; buz lazer epilasyonun konforlu halidir.

 Buz Lazer, lazer epilasyon uygulamalarının acısız, hızlı ve konforlu teknolojisidir. Buz Lazer ile masaj konforunda ve kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz.

 Uzun yıllar süren araştırmalar sonucu geliştirilen üstün bir teknolojidir. Buz Lazer etkili, kalıcı, ağrısız ve konforlu  epilasyon için devrim niteliğinde teknolojilere sahip CE onaylı epilasyon sistemidir.

Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olmasının yanında ağrısız ve yan etkisiz olması ile de öne çıkmaktadır. Oldukça hızlı bir lazer epilasyon uygulaması sunan Buz Lazer ile vaktinizden çalmadan, mevsimsel etkilere maruz kalmadan dilediğiniz zaman istenmeyen tüylerinizden konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Günümüzün en rahat ve en hızlı epilasyon şekli olması sebebiyle çokça tercih edilen bir yöntem haline gelen buz lazer epilasyon istenmeyen tüyler için kesin çözüm sunmaktadır. Var olan epilasyon uygulamalarının en acısız modeli olması ile birlikte, kıl köklerindeki farklı yapıları amaçlayan dalga yöntemlerine de sahiptir.

Bu sayede daha geniş yüzeyleri hedef alabilmekte ve her atışında da daha fazla kıl köküne ulaşabilmektedir. Üstelik seansları ve işlem süresi çok kısa sürmektedir.

Buz lazer teknolojisini diğer lazer epilasyon sistemlerinden ayıran en önemli özellik hız, etki ve konforu bir arada sunabilmesidir. Bu teknolojiye örnek olarak magic eis profesyonel lazer epilasyon cihazını gösterebiliriz.

Alacağınız ürünlerin özellikle Avrupa da bir kalite standardı olan CE sertifikalı olmasına dikkat etmenizi öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar