Çarşamba, Ekim 21, 2020
Ana Sayfa Buz Lazer BUZ LAZER EPİLASYON

BUZ LAZER EPİLASYON

Buz lazer epilasyon ve özellikleri hakkında sizler için derlediğimiz konumuzda İzmir de erkek müşteriler tarafından doldurulan beğeni anketi sonuçlarını da paylaşacağız.

  Buz Epilasyon, etkili ve konforlu en son teknolojiye sahip epilasyon yöntemlerinden biridir. Buz lazer ya da buz soğutmalı lazer sistemleri son dönemin çok talep edilen ve rağbet gören epilasyon uygulamasıdır. Buz lazer adını epilasyon sırasında ağrı oluşmasını engellemek için başlığının ucundaki soğutma panelinden alır. Başlığının ucunda peltier veya TEC denen soğutucu olan epilasyon cihazlarına genellikle buz lazer denir.

Buz lazer epilasyon cilde temas edilerek yapılır.

Buz lazer epilasyon başlığının ucuna monte edilmiş ve -3 ile -5 dereceye kadar soğutan bölüm sayesinde ağrı minimale indirilmiş, maksimum konfor sağlanmıştır. Buz lazer epilasyon koyu ten rengi olanlarda daha güvenli bir şekilde kullanılan bir lazer türüdür. Genellikle buz lazer jel ve soğutma ünitesi sayesinde ağrı miktarı da azdır.

   Ortalama seans sayısı diğer epilasyon yöntemlerinden farkı yoktur. Buz epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır. Bu ısıtma işlemi sırasında vücuda verilen soğutma ile ağrıyı ve acıyı en düşük seviyeye çeker.

Hemen hemen her yerde yaygın olarak kullanılan gelişmiş yüksek teknolojili buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz. Her mevsimde uygulanabilen bu yöntem bu açıdan geniş bir beğeni kitlesi oluşturmuştur.

BUZ LAZER EPİLASYON NEDEN TERCİH EDİLİR?

Kadınların hatta erkeklerin bile en büyük sorunlarından birisi olan istenmeyen tüylerden kurtulmak buz lazer epilasyon ile mümkün. Çok tercih edilmesinin en önemli nedenleri, konfor  ve  rahat uygulanabilirliğe sahip olması ve etkili uygulamasıyla gözle görünür sonuçlarıdır. Özellikle diğer epilasyon türlerine göre atış hızı ve uygulanış tarzı bakımından daha fazla seçenek sunması  çok tercih edilen yöntemlerden birisi olmasını sağlamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar

ALEXANDRİTE LAZER BAŞLIK

 Alexandrite lazer başlığı ve başlıkları epilasyon cihazında en sık kullanılan aparatlardandır. Alexandrite lazer aleti için bu başlıkları kullanan işletmeler ve uygulama yaptıracaklar...

ALEXANDRİTE LAZER Mİ ? BUZ LAZER Mİ ?

Alexandrite mi yoksa Buz lazer mi diye soracak olursanız aslında uygulanacak ten rengi ve kıl yapısına göre değişmektedir....

ALEXANDRİTE LAZER KAÇ SEANSTA BİTER ?

Uygulama esnasında olgun fazda (anagen) olan kıl kökleri etkilenirken, gerileme (telogen) ve dinlenme (katagen) fazındaki kıl kökleri etkilenmez....

ALEXANDRİTE LAZER YAPTIRANLAR

 Alexandrite Lazer epilasyon yöntemi nasıl uygulanır? Hormon bozuklukları, ilaç kullanımları veya yanlış yöntemler nedeniyle...

ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI

Lazer epilasyon nasıl yapılır? Lazer epilasyonun çalışma prensibi kıl köklerine ısı ileterek bu alanlarda kalıcı...