Perşembe, Haziran 1, 2023
Ana SayfaBuz LazerBUZ LAZER EPİLASYONUN AVANTAJLARI

BUZ LAZER EPİLASYONUN AVANTAJLARI

Kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon ağrısına son veren, seans sürelerini yarı yarıya kısaltan Buz Lazerler, epilasyon konforunu bir üst seviyeye çıkartmıştır. Dünyanın dört bir yanından her yaştan milyonlarca kadın ve erkek tarafından tercih edilen Buz Lazer teknolojileri ülkemizde de seçkin klinikler ve güzellik merkezleri tarafından da kullanılmaktadır.

Buz Lazer serisi tüm lazer epilasyon cihazları son teknolojiye sahip, ce onaylı son derece güvenli sistemlerdir. Buz Lazer epilasyon cihazlarının başarısı ile birlikte ne yazık ki taklitleri de üretilmiştir. Yan etki riski yüksek bu cihazlar insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu konuda da dikkatli olmanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

Buz lazer tüm diğer lazer epilasyon cihazlarından farklı olarak, buz lazer ile epilasyon gerçekten  daha az ağrılıdır.

Bacaklar, koltuk altı, bikini, erkek göğüs ve sırt gibi ağrılı alanlara buz lazer ile artık ağrısız olarak epilasyon yapılabilmektedir.

 Özellikle kalın, sert ve yoğun kıllarda ağrı, acı daha fazla olmaktaydı. Bu yüzden erkekler, lazer epilasyonda daha fazla zorlanmaktalardı. buz lazer ile erkek epilasyonu da çok kolaylaştı.

Buz lazer epilasyon, aynı zamanda bir ütüleme epilasyon cihazıdır. Uygulama sırasında daha az yer atlanır buda hem epilasyonunuzun kısa zamanda bitmesi demek hem de zamandan da, seans sayısından da kurtulmanız anlamına geliyor.

Koyu, esmer cilt tipleri diğer lazer ile zor sonuç alınan ve yanık tehlikesi olan cilt tipleridir. Buz  lazer ile daha çok cilt tipine epilasyon yapılabilmektedir.

İnce tüyler oldukça zorlu bir kıl tipidir. Diğer lazerler ile süre biraz daha uzamaktadır. Ancak buz lazer ince tüylerde hızlı ve etkilidir. Buz lazerle yüzde, çene, bıyık bölgesinde, bayanlarda üst kol gibi alanlarda rahatlıkla uygulanmaktadır.

Güvenilir bir şekilde vücudun epilasyon yapılabilen her noktasında kullanılabilir.

Buz lazer epilasyonun avantajları , faydaları , farkı diğer epilasyon türlerine göre konforudur diyebiliriz. Tabi etkisi de sonuçlarla kendini göstermektedir.

BUZ LAZER EPİLASYON AVANTAJLARI

 • Yaz aylarında da uygulanabilen bir yöntemdir.
 • Daha çok  cilt tipine uygundur.
 • Kılın rengine ve kalınlığına bağlı olarak  oldukça başarılı bir şekilde uygulanır.
 • Erkek hastalar içinde en uygun ve en güvenli lazer sistemidir.
 • Bir çok kıl rengi ve cilt tipinde etki göstermektedir.
 • Yaz, kış demeden her mevsim uygulanabilir.
 • Seans süresini yarıya indirmesi ile hızlı ve konforlu bir metottur. Tüm vücuda uygulanma süresi yaklaşık 35-55 dakika kadardır.
 • Minimum acı ve zor kıl kökleri ile olan başarılı mücadelesi sayesinde erkek hastaların en çok tercih ettiği lazer epilasyon şeklidir.
 • CE onaylıdır.
 • 4-6 seans gibi kısa bir sürede sonuç verebilmektedir.
 • Güvenli bir yöntemdir
 • Yan etki riski çok düşüktür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar