Pazar, Nisan 2, 2023
Ana SayfaBuz LazerBUZ LAZER ETKİLİ MİDİR?

BUZ LAZER ETKİLİ MİDİR?

Buz lazer epilasyon iyimi ve etkilimi ? Zararlı mı ? Ne kadar etkili ?

Şunu belirtelim dünyada kullanılan en etkili teknolojilerdendir.

Buz Epilasyon Kalıcı Etki Eder mi?

 Açık renkli ve güçsüz tüylere birkaç sene öncesine kadar epilasyon uygulanamıyordu. Epilasyon başarısı için haftalar öncesinden kıllar jiletle alınıp, güçlendirilmeye çalışılıyordu. Ancak güçlendikten sonra, yapılan işlemler o kılları da algılayabiliyordu. Bunu yapmayan kadınlar ise yine minik tüyleriyle baş etmek için çeşitli yollar deniyordu. Şimdi ise Buz Epilasyon bu sorunu kökünden çözdü. Artık hem ince hem kalın tüyler için kalıcı çözüm sağlayan buz epilasyon teknolojisi var. Etkisi vücudun neredeyse her bölgesinde görülür. Sahip olduğu teknolojiyle kılları kesin olarak yok etme yetisine sahiptir.

Buz epilasyon, klasik epilasyon yöntemlerine cevap vermeyen açık renkli ve güçsüz tüylere sahip olan kişiler de dahil olmak üzere tüyler için kalıcı bir çözüm sunabilmektedir. Buz epilasyon sayesinde hem ince hem kalın tüyler, hem açık renkli hem de koyu renkli olanlar, vücudun her bölgesindeki istenmeyen tüyler kesin olarak yok edilebilmektedir.

Kalıcılığı ne kadar sürer?

Uzman ellerde, kaliteli ve doğru bir yöntemle uygulanan tedavi sonrası tüylerinizin geri gelmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Ancak vücudunuzda ortaya çıkabilecek bir hormon bozukluğunda ya da bir hastalık durumunda, hepsi olmasa da tüylerin bir kısmının tekrar çıktığı gözlemlenebilir. Buz lazer ince tüylerde etkili midir?

İnce tüylerde en etkili ve en ağrısız lazer epilasyon yöntemlerinin başında Buz lazer gelir.

Buz Lazer ile Epilasyon kimler için uygundur?

Buz Lazer epilasyon, çok koyu ten rengi olan kişilerde güvenle kullanılan bir epilasyon seçeneğidir. Epilasyonda sorun olarak kabul edilen ince tüylerin kalıcı çözümü olarak buz lazer uygun bir çözümdür. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar