Perşembe, Eylül 23, 2021
Ana SayfaBuz LazerBUZ LAZER MAKİNELERİ

BUZ LAZER MAKİNELERİ

Ciltte Buz Serinliği

Buz Lazer Epilasyon gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir. Cildi -3 dereceye kadar soğutuyor ve eş zamanlı soğutma tüm uygulama boyunca devam ediyor. Tedavi başlığının safir ucu cilde temas ettiğinde buz gibi soğuk oluyor ve bu etkin soğutma cildi serinletiyor. Bilinenin aksine epilasyonda ısı yerine buz serinliği hissediliyor. Tüm lazer epilasyon seansının konforlu geçmesini sağlayan bu eşsiz soğutma, Buz Lazer Epilasyonun ağrısız olmasının bir diğer nedenidir.

Tüm Cilt Tiplerinde Buz Lazer Avantajı

Buz Lazer Epilasyon kuşkusuz yeni nesil bir lazer epilasyon sistemidir. Bu sistemde etkin ve konforlu bir lazer epilasyon için tüm detaylar düşünülmüş. Buz Lazer aynı zamanda bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda CE onayına sahip olması ile de dikkati çekiyor. İnce kıllar ve açık renkli tüylerde de Buz Lazer ile etkili sonuçlar alınabiliyor.

Erkeklerin Tercihi de Buz Lazerden yana

Erkek lazer epilasyonu kadınlara kıyasla daha ağrılıdır. Bunun nedenleri arasında erkek kıllarının daha sert, daha kalın ve daha derin yerleşimli olmasını saymak mümkün. Özellikle sırt, göğüs ve omuz gibi geniş alanların lazer epilasyonu geleneksel yöntemlerle oldukça ağrılıdır. Buz Lazer Epilasyon ağrısız ve son derece konforlu olması ile erkek lazer epilasyonu için ideal bir çözüm sunuyor ve erkekler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor.

Buz lazer makineleri ankara başta olmak üzere ülkemizde her bölgede tercih edilmektedir. Buz epilasyon makinesi fiyatları markaya göre farklılık göstermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar