Cumartesi, Kasım 27, 2021
Ana SayfaBuz LazerBUZ LAZER NASIL YAPILIR ?

BUZ LAZER NASIL YAPILIR ?

Buz lazer epilasyon nasıl yapılır ve acıtırmı ?

Uygulamaya gidenler deneyimleri ile size yardımcı oluyor.

BUZ LAZER EPİLASYON UYGULAMA SÜRECİ

Buz lazer epilasyon uygulaması diğer lazer epilasyon türlerine göre daha kısa sürede bitmektedir. Bu nedenle seans süresi bakımından sadece 35-55 dakikada tüm vücudunuzda rahatlığa ulaşabilirsiniz. Seans süreci ortalama olarak 6 seansla kişiden kişiye değişebilmektedir. Uygulanan bölge tamamen temiz olması gerekmektedir. Bu sayede tüylerin azaltılması daha kolay olur.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz Lazer epilasyon kullandığı kademeli ısıtma metodu ile kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önler, ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır. Tedavi başlığının uygulama alanında ütü yapar gibi sürekli hareket ettirildiği bu teknikle kıl kökü kademeli olarak ısıtılır.

Kademeli ısıtma yöntemi daha yüksek enerji seviyesi kullanılmasına olanak tanıdığından özellikle ince ve açık renkli kıllarda istenen etki sağlanır. Adeta masaj hissi veren Buz Lazer son derece konforlu bir epilasyon sunar. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde oluşabilecek zebra çizgileri gibi istenmeyen sonuçları önler. Uygulama esnasında cildi buz gibi soğutan kontak soğutma sistemi de neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanır.

Ağrısız / Konforlu Lazer Epilasyon

Buz Lazer epilasyonda başlık cildi ütüler gibi sürekli hareket halindedir. Bu yöntemle kıl kökünü tahrip edecek ısıya kademeli olarak ulaşılır. Bu kademeli ısıtma metodu ve gelişmiş soğutma sistemi bir arada neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanır. Buz Başlık cildi -3° C’ye kadar soğuttuğundan uygulama esnasında cilt buz gibi serinler, ferahlar ve sadece çok hafif bir ısı hissi duyulur. Bu sayede ağrı ve yan etki riski olmadan özellikle erkek sırt ve göğüs bölgesi gibi derin yerleşimli kılların epilasyonunda çok daha yüksek seviyede enerji kullanılabilir. Buz Lazer seansları ağrısız olması ve ciltte yarattığı serinlik hissi ile masaj konforunda gerçekleşir.

Buz Lazer Epilasyon Hızlı / Kısa Sürede Tüm Vücut epilasyonu

Buz Lazer seans sürelerini yarı yarıya kısaltan geniş boyutlu tedavi başlığına sahiptir. Geniş tarama alanına sahip başlığı ve saniyede 10 atış yapan teknolojisi ile günümüzün mümkün olan en hızlı epilasyonu Buz Lazer ile gerçekleşir. Yaklaşık 35-55 dakika tüm vücut epilasyonu için yeterlidir.

Tüm Cilt ve Kıl Tiplerinde Uygulama / 4 Mevsim Epilasyon Buz Lazer epilasyon sisteminin kullandığı dalga boyu orta derecede melanin emilimine sahiptir. Bu orta emilim seviyesi, gelişmiş kontak soğutma sistemi, buz başlık teknolojisi ve ütüleme tekniği  bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde her mevsimde güvenle uygulama yapılabilmesini sağlar. Sağlığınız için CE onayı olan  cihazlarla uygulama yaptırmanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar