Salı, Kasım 24, 2020
Ana Sayfa Diode Lazer DİODE LAZER YAPTIRANLARIN YORUMLARI

DİODE LAZER YAPTIRANLARIN YORUMLARI

Diode lazer hakkında ?

Diode lazer yüz bölgesine yaptıranlar ne diyor diye çok araştıranlar şunu söyleyebiliriz: Diode lazer yüz için süper bir şey.

Yüzde Diode lazer etkili midir?

Evet, kesinlikle öyle. Tek tek ve kalın tüyler vardı; kurtuldum. Çok rahatım. Açık renk kıllar için lazer epilasyon çözüm olamıyor ama yine de Diode diğerlerinden iyi.

Koyu tenliler için ideal bir yöntem.

Diode ütüleme lazer epilasyon nedir, kimler uygulatabilir, diye araştıranlar bileceklerdir; erkeklerin de çok tercih ettiklerini duyuyoruz. Erkeklerin epilasyon yaptırmalarına mı şaşırmalı, yoksa acıya kadınlardan daha dayanıksız olmalarına mı, bilemiyorum. Acıya dayanamadıklarını söyleyenlerin yalancısıyım.

Diod lazer, yuz, jilet; ayrılmaz üçlü!

Yani, esmer tenli bir bayansanız, kıllarınız da daha koyu ve kalınsa, mutlaka Diyotu (okunduğu gibi yazalım 😊 ) denemelisiniz.

Diode lazer yüze nasıl uygulanır?

Tüylere birkaç hafta jilet vurursunuz; kalınlaşır. Sonra da gider 6-10 seansta temizletirsiniz. Diod lazer yüzde etkili midir diye merak eden arkadaşların için rahat olabilir. En etkili yöntemdir.

Diode lazer epilasyon yaptıranların yorumları uygulama yaptıracaklara bilgi verecektir. Diod epilasyon yaptıranlar ve yorumları sizin için bir referanstır.

Önceki İçerikDİODE LAZER CİHAZI
Sonraki İçerikDİODE LAZER KULLANANLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar

ALEXANDRİTE LAZER BAŞLIK

 Alexandrite lazer başlığı ve başlıkları epilasyon cihazında en sık kullanılan aparatlardandır. Alexandrite lazer aleti için bu başlıkları kullanan işletmeler ve uygulama yaptıracaklar...

ALEXANDRİTE LAZER Mİ ? BUZ LAZER Mİ ?

Alexandrite mi yoksa Buz lazer mi diye soracak olursanız aslında uygulanacak ten rengi ve kıl yapısına göre değişmektedir....

ALEXANDRİTE LAZER KAÇ SEANSTA BİTER ?

Uygulama esnasında olgun fazda (anagen) olan kıl kökleri etkilenirken, gerileme (telogen) ve dinlenme (katagen) fazındaki kıl kökleri etkilenmez....

ALEXANDRİTE LAZER YAPTIRANLAR

 Alexandrite Lazer epilasyon yöntemi nasıl uygulanır? Hormon bozuklukları, ilaç kullanımları veya yanlış yöntemler nedeniyle...

ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI

Lazer epilasyon nasıl yapılır? Lazer epilasyonun çalışma prensibi kıl köklerine ısı ileterek bu alanlarda kalıcı...