Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaDiode LazerDİODE LAZER YÜZE UYGULANIR MI ?

DİODE LAZER YÜZE UYGULANIR MI ?

Diode epilasyon sistemi ince tüylerde başarılı epilasyon sağlayabilmektedir. Yüz bölgesinde hem ince hem kalın tüyler birlikte bulunur. Alexandrite lazer uygulanırsa bu bölgede bulunan ince tüyler uyarılarak azaltmak istenirken tam tersine artmasına neden olunabilir.

Bir başka deyişle; yüz bölgesinde alexandrite lazer ince tüyleri kalınlaştırıp gözle görünür kıllara dönüştürebilmektedir. Yüz bölgesinde bu nedenlerden dolayı alexandrite lazerin kullanımını kesinlikle önermiyoruz.

Yüz bölgesinde diode lazer ince tüylere bu olumlu etkisinden dolayı en çok kullanılan lazerdir. Biz tüm yüz, kol, sırt ve omuz uygulamalarında diode lazer epilasyon yöntemini öneriyoruz. Böylece hem ince hem de kalın tüylerde etkili epilasyon sağlayabiliyoruz.

Diode epilasyon tüm vücut bölgelerindeki kalın kıllarda da son derece etkili bir lazerdir. Genital dahil her bölgede başarı sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yöntem ile vücutta lazer uygulanabilen her bölgede epilasyon yapılabilir.

Diod lazer epilasyon ne kadar etkili?

Diode lazer epilasyon, yüz bölgesinde çok iyi sonuçlar verebiliyor. Buna rağmen, mecbur kalmadıkça yüzünüze lazer epilasyon yaptırmamanızı öneririm.

Diode lazer epilasyon zararlı mı ve yüze uygulanır mı ? Uygulama yapan hastaneler tarafından nasıl uygulanır. Hepsinin cevabı bu konu başlığı altında sizlerle.

Önceki İçerikDİODE LAZER KULLANANLAR
Sonraki İçerikDİODE LAZER BAŞLIK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar