Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaEpilasyonAĞRISIZ VE ACISIZ LAZER EPİLASYON

AĞRISIZ VE ACISIZ LAZER EPİLASYON

Yeni nesil teknolojiyle ağrısız ve acısız lazer epilasyon cihazı kullanan işletmeler zararı olmayan ve paket fiyatları uygun olan bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Uzun bir araştırma sonucu geliştirilen ve epilasyon ağrısına son veren Buz Lazer, günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi olarak kabul ediliyor. Tüm dünyada tercih edilen bu teknoloji ülkemizde de en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olarak dikkati çekiyor. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde cilde genellikle yüksek yoğunlukta lazer enerjisi gönderilir. Bu durum hem lazer epilasyon ağrısının fazla olmasına hem de özellikle koyu tenli kişilerde yanık gibi yan etki risklerinin artmasına neden olur.

Buz Lazer ise cilde daha düşük yoğunlukta lazer enerjisini göndermesine rağmen kıl kökünü etkili bir şekilde tahrip eder. Buz Lazer Epilasyonun kullandığı teknoloji ile lazer epilasyona başka bir boyut kazandırmıştır. Bu teknoloji Türkiye’de ütüleme epilasyon olarak da bilinmektedir. Bu teknikte tedavi başlığı sürekli hareket halindedir, düşük yoğunlukta enerji ve saniyede 10 tekrarlama oranı ile kıllar kademeli olarak ısıtılır. Kademeli ancak oldukça etkili ısı birikimi Buz Lazer Epilasyonun ağrısız, acısız olmasının ana nedenidir. Aynı zamanda cilt yüzeyi de korunur ve yan etki riski ortadan kalkar. Buz lazer Epilasyon yaptıranlar uygulamayı ‘masaj konforunda’ diye tanımlamaktadır.

Gelişmiş bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü Buz lazer, epilasyonda devrim niteliğinde bir teknolojidir. Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarını aynı sistemde birleştiren Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenli bir lazer epilasyon sunuyor. Üç dalga boyunun avantajıyla ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlar elde ediliyor.

Buz Lazer Ce onayına sahip, hakkında birçok klinik çalışma bulunan güvenli bir sistemdir. Tedavi başlığının cilt üzerinde sürekli hareket ettirildiği bu yöntemde kıllar kademeli olarak ısıtılıyor. Bu uygulama tekniği cilt yüzeyinin korunmasını sağlıyor ve cilt yanığı gibi yan etkileri de ortadan kaldırıyor. Adeta cilt üzerinde ütü yapar gibi hareket eden tedavi başlığı masaj konforunda bir lazer epilasyon sunuyor. Tüm lazer epilasyon seansı boyunca cilt yüzeyini koruyan Buz Lazer, hem güvenli hem de son derece konforlu bir lazer epilasyon yöntemidir.

Ciltte Benzersiz Serinlik

Buz Lazer, Buz Başlık Teknolojisi adında gelişmiş bir soğutma sistemi kullanıyor. Buz başlık Teknolojisi, uygulama esnasında cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Cildi serinleten bu gelişmiş soğutma sistemi ağrı ve acı hissinin ortadan kaldırarak son derece konforlu bir lazer epilasyon sunuyor. Cilde değdiğinde buz gibi soğuk olan tedavi başlığı safir uçlu olup, aynı zamanda ciltte oluşabilecek yan etkileri de ortadan kaldırıyor. Çünkü etkili soğutma ile cilt sürekli serinletiliyor ve cilt korunuyor. Konforlu bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer hem kadınlar hem de erkekler için ideal bir yöntemdir.

Buz Lazer acıtıyor mu?

Buz lazer epilasyonun kısmındaki soğutucu modülü marifeti ile ağrısız bir epilasyon sağlar.  Buz lazer cihazı ciltte bir jel yardımı ile kaydırılarak kullanıldığından ve devamlı hareketli olduğundan yayılan etki ile ağrı da minimaldir. Geniş sahaları buz lazer ile minimal ağrı ile tarama şansına sahibiz. Kliniğimizde buz lazer diğer lazer sistemleri ile kombine kullanılarak her ten rengi ve her kalınlıktaki kıla etkili ve kalıcı çözümler sunulabilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar