Çarşamba, Şubat 28, 2024
Ana SayfaEpilasyonBikini Bölgesi Acısız Lazer Epilasyon

Bikini Bölgesi Acısız Lazer Epilasyon

Tıbbi uygulamalarda ve cihazlar da kalitenin ve güvenliğin kanıtlarından biri de CE onayıdır. Bu onaya sahip cihazlardan şu ara dünya kozmetik sektöründe en çok konuşulanı, Buz Lazer – MagicICE cihazıdır, dört mevsim uygulamaya imkan verir. Buz Lazer, Magic ICE cihazıyla istenmeyen tüylerden daha konforlu bir şekilde ve hızlı kurtulmak mümkün.
Özellikle bayanların artık lüks olmaktan çıkıp zorunluluk haline gelen, bikini bölgesinde acısız lazer epilasyon yaptırabilmek Buz Lazer – Magic ICE cihazıyla mümkün, tüm dünya ile aynı anda lansmanı yapılan Buz Lazer – Magic ICE ülkemizde birçok işletmede hizmet veriyor ve bu sayı hızla artıyor.

Buz Lazer – Magic ICE teknolojisiyle cilde sıcak taş masajı yapılıyormuş hissiyle beraber hızlı ve konforlu seanslar gerçekleştirilir. Yıllardır sadece kış aylarında ve  açık tenlilere uygulanabilen epilasyon, bu teknoloji ile tüm mevsimlerde açık, esmer ve bronz tenlilere de uygulanabilir.

Genital bölge, vücudun en hassas bölgelerindendir ve lazer epilasyon uygulamalarında çok acı hissedilir. Buz Lazer – Magic ICE teknolojisi ile bu bölgede, minimum acı hissedilir-hissedilmez. Cihazın safir ve buz başlığı bu hassas bölgede, uygulama esnasında cildi donduracak derecede soğutur bunu yaparken cilt altına lazer ışınlarını gönderir ve istenmeyen kılların köklerini tahrip eder, işte bu konfor, üretici Mormed Group tarafından icat edilmiştir.

Kadınların en hassas olduğu özel bölge diye bilinen bikini ve vajina bölgesi konusunda acısız lazer epilasyon hakkında aradığınız bilgi kaynağı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar