Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaEpilasyonLAZER EPİLASYON ALETİ KULLANANLAR

LAZER EPİLASYON ALETİ KULLANANLAR

Lazer epilasyon aleti evde kişisel kullanıma uygun ışık tabanlı epilasyon cihazıdır.Philips, Braun, Xiaomi, Arzum, Roventa, Babyliss, Fakir gibi birçok firmanın ürettiği ve hali hazırda satışa sunduğu ipl lazer aleti bulunmaktadır.

Gerçekçi olmak gerekirse bu aletlerin hiç faydası yok diyemeyiz elbette. Ancak şu detayı belirtmek isteriz Estetik ve Güzellik Salonlarında kullanılan cihazların yanında etkisi o kadar zayıftır ki %100 üzerinden en fazla %5 diyebiliriz.

Bu aletleri kullananlar ve bir kısım yorumlarını buradan paylaşıyoruz;

“philips lumea sc 2007 aldım 7 ay denedim baktım bir halta yaramadı sattım lazere başladım

bu arada sınırsız atış diye bir olay yok sadece efsane”

“Evde lazerle tuglerden killardan kurtulamazsin. Sadece daha uzun surede uzarlar ve incelirler bilerek basla”

“Lumea kullanıyorum bir yıldır. Gözle görülür şekilde yer yer azalma incelme ve dökülmeler var. Sıkıntısı çabuk ısınma ve şarjın iki bacağa yetecek kadar gitmesi sonra bir saat daha şarf etmek gerekiyor.”

“artik utuleme denen uyguluma var. atisli epilasyonlara talep azalmaya basladi. bu da atisli oldugundan mutevellit sahsim adina gereksiz oldugu kanaatindeyim. ayrica ugrasmayi sevmeyen biri olarak klinikte yaptiririm daha iyi.”

Lazer epilasyon aleti kullananlar genelde haram mı veya nasıl sorularını yöneltiyorlar. Bunlara bilgi ve uzmanlıkla en net yanıtı veriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar