Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaEpilasyonLAZER EPİLASYON KAÇ SEANS ?

LAZER EPİLASYON KAÇ SEANS ?

Lazer Epilasyon Ortalama Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyon seansları, kıl yoğunluğunuza, kıl köklerine, uygulanacak bölgeye, hormonal yapınıza, kıl rengi ve ten renginize göre farklılıklar gösterebilmektedir. Ortalama olarak birçok kişide 3 seansta gözle görülür azalma olmaktadır. Toplamda 5-8 seans sonucu kalıcı sonuç elde edilebilmektedir.

Lazer epilasyon seans süresi ve aralıkları nasıldır?

Lazer epilasyonun uygulanması sırasında bölgede bulunan kıllar farklı uzunluklarda olduğundan lazerin etkinliği de farklıdır. Tek uygulamada bölgedeki tüm kılları bir seansta yok etmek bu sebepten mümkün değildir. Vücut yapısı, hormonal denge ve cilt tipi farklılıkları da uygulama süreleri üzerinde etkilidir. Seans süreleri de uygulama yapılacak bölgenin genişliğine göre değişiklik gösterir. Dudak üstüne yapılan lazer epilasyon saniyeler sürerken, tüm yüz için yaklaşık 10 dakika gereklidir. Ya da iki bacak için yaklaşık 1 buçuk saat gerekliyken, koltuk altı ve bikini bölgesi 15 dakikada, erkek sırtı ise yaklaşık 40 dakikada tamamlanabilir. Uygulama aralıkları da yine aynı faktörlerden dolayı değişiklik gösterir. Ancak seans aralıkları genellikle 1 buçuk ay civarındadır.

Lazer epilasyon kaç seansta biter?

Lazer epilasyonun etkinliği kişinin fiziki ve hormonal yapısına, cilt ve kıl rengine, uygulama yapılacak bölgede bulunan kılların sertliğine göre değişkendir. Koltuk altı, bacağın alt kısmı, bikini bölgesi gibi alanlar 4 ile 8 seans, yüz, kol ve sırt gibi bölgeler 6 ile 12 seans sürebilir.

Lazer epilasyon kaç seans sürüyor ? 1. Yani ilk seans sonrası gözle görülür bir etki olmakta ama enaz 6-8 seans devam edilmelidir. Kampanya dönemi ugun fiyatlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar