Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaEpilasyonLAZER EPİLASYON YAPTIRANLAR VE YORUMLARI

LAZER EPİLASYON YAPTIRANLAR VE YORUMLARI

Lazer Epilasyon Yaptıranlar ve Beklentiler?

Lazer epilasyon yaptıranlar unutmamalıdır ki, lazer epilasyon tedavisi her köşe başındaki dükkanlarda yapılmayacak kadar önemli ve hijyenik bir işlemdir, cildinize temas edecek olan lazer epilasyon cihazının kaliteli ve uluslararası anlamda marka bir cihaz olması gerektiğini sakın unutmayın, CE sertifikasına sahip olan lazer cihazlarını tercih ediniz. Kıl dökülme beklentilerine gelince, sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterir, hormonel dengesi ve bozukluğu olan bir hastada lazer epilasyon tetikleme bile yapabilir, yada uygun doz verilmez az doz verilirse yine cildimizde görmediğimiz ancak uyumakta olan kıl folikülleri tetiklenip uyanabilir buda istenmeyen kıllarınızdan kurtulmak isterken daha fazla kıl çıkabilir.

Lazer Epilasyon Yorumları

Lazer epilasyon yaptıranlar farklı yorumlar yapmaktadır. Burda dikkat edilmesi gereken konu lazer epilasyondan beklentimizdir aslında. Eğer gerçekçi olursanız istediğiniz sonuca kaliteli bir lazer cihazı ve uzman bir estetisyen ile ulaşabilirsiniz.

Tüylerinizin bir anda yok olacağınızı düşünüyorsanız büyük bir yanılsama içerisindesiniz demektir. Belirli periyodlarda tekrarlanan lazer epilasyon uygulaması ile hedeflenen seans süresine ulaştığınızda anca başarılı bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Lazer epilasyon yaptıranlar , yorumları ve önerileri sizler için derledik. Ankara başta olmak üzere bir çok ilden ilgi çekici sonuçlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar