Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ana SayfaHybrid LazerHİBRİT LAZER NEDİR ?

HİBRİT LAZER NEDİR ?

Hibrit Lazer epilasyon, onaylı iki etkin lazer teknolojisinin bir araya gelmesi ile oluşturulmuş yeni nesil bir epilasyon uygulamasıdır.

Ce onayı ile güvenilirliğini kanıtlayan Hibrit Lazer epilasyon uygulaması, epilasyonda tek seferde alınabilecek maksimum verimi sağlaması nedeni ile birçok farklı lazer epilasyona göre daha yüksek hasta memnuniyeti ve daha etkin sonuç sunmaktadır. Alexandrite Lazer’in atış sistemi ile Diode lazerin ütüleme sistemini aynı bünyede eriterek ortaya çıkarılan son teknoloji Hibrit Lazer Epilasyon uygulaması, vücut epilasyonunda tek seferde en yüksek faydayı sağlamak isteyenler için idealdir.

Her cilt tipine ve rengini uygun Hibrit Lazer epilasyon uygulamasında, lazer cihazının dalga boylarının yoğunluğu ve dalga boylarının yüzdesi uygulamayı yaptıran hastanın kıl tipine, kıl kökünün kalınlığına ve hastanın cilt rengine göre değişiklik göstermektedir.

 Hibrit Lazer Epilasyon nasıl yapılır?

Üstün teknolojisi sayesinde lazer dalgalarını direkt olarak cilt altına yönlendirir Aynı zamanda çift dalga boyuyla kıl köküne etkin müdahalede bulunur ve uzun süreli pürüzsüzlük keyfi yaşatır. İşlem sırasında cihaz başlığındaki sensörler aracılığıyla ciltteki ısıyı sürekli ölçer ve cildin aşırı ısınması halinde otomatik olarak atışı keser. Böylelikle herhangi bir cilt yanığının da önüne geçilir.

Hibrit Lazer Epilasyon ağrılı bir işlem midir?

Hibrit Lazer Epilasyon uygulaması, acısız ve ağrısız bir epilasyon seansı sunar.

Hibrit Lazer Epilasyonun iyileşme süresi var mıdır?

Hibrit lazer epilasyon, sosyal hayatınızı kesintiye uğratmayacak bir epilasyon uygulamasıdır. Uygulamadan hemen sonra sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebilmekle birlikte, uygulama sonrası cildinizin zararlı güneş ışınlarına maruz kalmaması önemlidir. Bu yüzden tüm uygulamalar sonrası cildinizin zararlı UV ışınlarına maruz kalabileceği tüm bölgelerinde koruyucu krem kullanılması önemlidir.

Hibrit Lazer Epilasyon hangi bölgelere yaptırılabilir?

Tüm kadın ve erkeklerin güvenle yaptırabildiği hibrit lazer uygulaması ile yüz, kol, koltuk altı, göğüs, bacak, sırt gibi vücudun pek çok yerinde etkin sonuçlar alınabilmektedir.

Hibrit Lazer Epilasyon için kaç seans gerekir?

Seans sayılarının hastanın kıl tipine ve kıl yoğunluğa göre değişmektedir.

Hibrit Lazer, geliştirilmiş olan iki lazer ışınını aynı anda kıla ve kılı besleyen kılcal damara ulaştırır. Bu işlemi yaparken ayrıca cilt rengi ve kıl tipine göre ayarlama yaparak dalga boylarının yoğunluğunu ve yüzdesini sistem otomatik olarak belirler. Bu özellikleri ile Hibrit Lazer, en iyi epilasyon aletlerinden biridir ve oldukça kullanışlı, işlevseldir.

Hibrit veya hybrid lazer nedir ? Bu epilasyon cihazı teknolojisi teknoloji ne demek diye soruyorsanız kullananlar size daha net bir tanım yapacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar