Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaIpl LazerIPL EPİLASYON YAPTIRANLARIN YORUMLARI

IPL EPİLASYON YAPTIRANLARIN YORUMLARI

Kıl rengi epilasyon uygulamasındaki en önemli ayrıntılardan biridir. Kıl rengi uygulanan ışığın ne denli verimli sonuca ulaştıracağını ve kalıcı tutacağını belirler. Bunun için şunu söyleyebiliriz ki kıl rengi ne kadar koyu renkte olursa o kadar başarı oranı yüksek ne kadar açık renkte olursa başarı oranı o kadar düşük olur.

 Örneğin beyaz renkte olan kıllar pigment yapısı olarak lazer uygulamasında görünmemektedir. Bunun için beyaz kıllara lazer uygulanması başarısız sonuçlanacaktır. Isı miktarı esmer kişilerce çok yüksek olmamaktadır. Bunun için soğutma işlemi de yapılırken oldukça dikkatli davranmak gerekir.

İpl epilasyon uygulaması yaptıranlar için diğer teknoloji uygulamalarında olduğu gibi ne istediğinize bağlı olarak sonuç değişmektedir. Gerçekçi olmak gerekirse eğer tek seans ile kılların yok olmayacağı artık herkesçe bilinen bir şey.

Ipl epilasyon yaptıranların yorumları bu işlemden kısa ve orta vadedeki beklentilerine göre değişmektedir.

Ancak ipl de lazer teknolojisi gibi epilasyonda etkili araçlardan biridir. Genel olarak merkezlerdeki uygulamadan sonraki süreçte alınan geri dönüş ve yorumların olumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Ipl lazer epilasyon yaptıranların fiyatları ve cihazları hakkında yorumları olumlu olması önemlidir. Yaptıranlar sonuçlardan memnuniyetini dile getirmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar