Çarşamba, Ekim 21, 2020
Ana Sayfa Ipl Lazer IPL UYGULAMA VE CİHAZ FİYATLARI

IPL UYGULAMA VE CİHAZ FİYATLARI

Bu yazımızda ipl epilasyon uygulaması ile cihaz ve ipl ile yapılan epilasyon uygulaması fiyatları ve hizmetleri hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağız.

Hem IPL ışığı hem de lazer darbeleri melanin yolu ile tüylerin köküne uzanır. Bu uyarımın kök üzerinde ‘hasar verici’ bir etkisi vardır ve birkaç uygulama seansından sonra kökün yeni tüy üretmesini engeller. Koyu renkte tüy ve açık renk ten en etkili sonuçları elde etmek için mükemmel bileşimdir.

Günümüzde, ışığa dayalı epilasyon için geniş bir yelpazeye yayılan cihazlar ve salon hizmetleri mevcut. Tüm yöntemler cildinizin pürüzsüz ve tüysüz olmasını sağlar.

Peki lazer ve IPL (Yoğun Darbeli Işık) epilasyon yöntemleri arasında nasıl karar verilebilir?

Epilasyon için hangisini tercih edersiniz. Güzellik salonunda epilasyon yaptırmak bir uzmanın bilgi birikimini gerektirir ve kesinlikle daha etkili, hızlı sonuçlar sağlar.

Öncelikle birçok mecrada ipl veya lazer cihazları hakkında belli belirsiz bilmeden ve araştırılmadan yazılan yazılara itibar edilmemesi gerektiğini buradan belirtmek isteriz. Bunlar aklınızı karıştıracak ve karar vermenizi etkileyecek bilgi karmaşasından başka bir şey değildir. Zaten amacı da budur diyebiliriz. Her firmanın ticari menfaati üzerine üretilen yapay spekülasyon ve manipülasyonuna hizmet eden bu bilgi karmaşasının üstesinden gelmek için araştırmak ve doğru bilgiye ulaşmak gerekiyor.

İpl Cihaz fiyatları markasına ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Ipl cihazı alırken CE sertifikalı olmasına dikkat edin.

Ipl epilasyon fiyatı da uygulanacak bölgeye kıl yapısına ve bununla birlikte seans sayısı ve süresine göre değişkenlik göstermektedir.

Ipl lazer epilasyon uygulama ve ıpl cihaz fiyatları ile ilgili detayları lazer cihazı özellikleri ile birlikte bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar

ALEXANDRİTE LAZER BAŞLIK

 Alexandrite lazer başlığı ve başlıkları epilasyon cihazında en sık kullanılan aparatlardandır. Alexandrite lazer aleti için bu başlıkları kullanan işletmeler ve uygulama yaptıracaklar...

ALEXANDRİTE LAZER Mİ ? BUZ LAZER Mİ ?

Alexandrite mi yoksa Buz lazer mi diye soracak olursanız aslında uygulanacak ten rengi ve kıl yapısına göre değişmektedir....

ALEXANDRİTE LAZER KAÇ SEANSTA BİTER ?

Uygulama esnasında olgun fazda (anagen) olan kıl kökleri etkilenirken, gerileme (telogen) ve dinlenme (katagen) fazındaki kıl kökleri etkilenmez....

ALEXANDRİTE LAZER YAPTIRANLAR

 Alexandrite Lazer epilasyon yöntemi nasıl uygulanır? Hormon bozuklukları, ilaç kullanımları veya yanlış yöntemler nedeniyle...

ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI

Lazer epilasyon nasıl yapılır? Lazer epilasyonun çalışma prensibi kıl köklerine ısı ileterek bu alanlarda kalıcı...