Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaIpl LazerAlex Plus Lazer Epilasyon Cihazı

Alex Plus Lazer Epilasyon Cihazı

DÜNYA’NIN EN ETKİLİ 3 BOYUTLU PULSE’LI EPİLASYON TEKNOLOJİSİ

Alex Plus Lazer Epilasyon Cihazı

  MORMED’in en son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ALEX PLUS 610-1200 nm. aralığındaki dalga boyu ile Dünya’nın en etkili epilasyon teknolojisidir.

 Eski nesil foto epilasyon teknolojilerinde koyu tende epilasyon yapmak neredeyse mümkün değil iken geliştirilmiş Alex Eis cihazı ile koyu tende ve hatta ince tüylerde dahi başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

  ALEX PLUS sistemi diğer epilasyon teknolojilerinden farklı ve etkin kılan en büyük özelliği; 3 boyutlu teknolojisiyle kılı tamamen tahrip edebilmesidir. Değişebilen başlık aparatı sayesinde artık kişiye özel HİJYENİK epilasyon uygulaması yapabileceksiniz. Jelsiz kullanım imkanı ile hem daha hijyenik uygulama yapabilecek hemde daha etkili sonuçlar alabileceksiniz.

  Cildi korumak ve epilasyon konforunu artırmak amacıyla geliştirilmiş entegre soğuk hava sistemi ile çok daha konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

  ALEX PLUS’ın kişiye özel başlık aparatı sayesinde sarf maliyetlerinizi minimuma indirerek büyük avantaj elde edebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik modları artırılmış ALEX PLUS sistemi ile hızlı, konforlu ve etkili uygulama yapabilirsiniz.

Profesyonel alex plus lazer makinesi ve cihazı beklentilerin üzerinde şaşırtan üstün teknolojisi ile hızlı etki ve konforu size bir arada sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar