Salı, Kasım 24, 2020
Ana Sayfa Diode Lazer Diode Cardinale Lazer Epilasyon Cihazı

Diode Cardinale Lazer Epilasyon Cihazı

KEYİFLİ, ETKİLİ, KONFORLU VE BENZERSİZ LAZER EPİLASYON TEKNOLOJİSİ

Diode Cardinale epilasyonda aranılan etkili, konforlu ve kolay kullanımda ilk akla gelendir.

İlex Diode Cardinale Lazer Cihazı

  MORMED’in geliştirdiği DIODE CARDINALE gözle görülür etki sunmaktadır. Özel üretilmiş ekstra soğutmalı başlığı ile konforlu epilasyon yapma imkanı sunmakta olan DIODE CARDINALE müşteri memnuniyetini artırır.

  DIODE CARDINALE ince ve kalın tüylerde etkisini kanıtlamıştır. Lazer ışığı kıl folikülünü hedef alırken; yanak, sakal, genital bölge, kollar ve bacak bölgelerinde uygulama için ideal bir sistemdir. 808nm dalga boyu olan DIODE CARDINALE ile uygulama süresi minimuma indirilerek etkili, konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

  808nm dalga boyuna sahip olan DIODE CARDINALE daha derindeki kıllara inerek etkili işlem yapmanızı sağlar. Ekstra ergonomik başlığı ile yoğun danışanı olan kliniklere uzmanın işini kolaylaştırması ile hem kullanıcı hemde danışan memnuniyetini arttırmaktadır.

Başlık ömrünün uzun olması sayesinde işletmenizin sarf giderlerini asgari seviyeye düşürür.

808 nm DALGA BOYU DIODE LAZER

Hafif başlığı ile güçlü etki.

HAFİF VE ERGONOMİK BAŞLIK İLE KULLANIMI KOLAY EPİLASYON

• 10 Hz’e kadar artırılmış hızı ile daha hızlı ve kısa sürede daha fazla kişiye uygulama yapma imkanı.
• 100 joule kadar çıkan atış gücü ile daha kalıcı işlem yapma imkanı.
• Geniş ekranı ile tüm bilgilere kolayca erişebileceğiniz; anlaşlır yeni tip yazılım, Türkçe ve İngilizce kullanım dilseçeneği ile sizinle aynı dili konuşur.

DIODE CARDINALE ile birçok cilt ve kıl tipine uygun parametreler ile etki edebilirsiniz.

DIODE CARDINALE hızlı çalışması ve hafif başlığı ile uygulayıcıyı zorlamadan danışana daha acısız ve etkili epilasyon yapma imkanı tanıyarak, danışan memnuniyetini en üst seviyeye taşır.

Profesyonel diode cardinale lazer makinesi ve cihazı beklentilerin üzerinde şaşırtan üstün teknolojisi ile hızlı etki ve konforu size bir arada sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar

ALEXANDRİTE LAZER BAŞLIK

 Alexandrite lazer başlığı ve başlıkları epilasyon cihazında en sık kullanılan aparatlardandır. Alexandrite lazer aleti için bu başlıkları kullanan işletmeler ve uygulama yaptıracaklar...

ALEXANDRİTE LAZER Mİ ? BUZ LAZER Mİ ?

Alexandrite mi yoksa Buz lazer mi diye soracak olursanız aslında uygulanacak ten rengi ve kıl yapısına göre değişmektedir....

ALEXANDRİTE LAZER KAÇ SEANSTA BİTER ?

Uygulama esnasında olgun fazda (anagen) olan kıl kökleri etkilenirken, gerileme (telogen) ve dinlenme (katagen) fazındaki kıl kökleri etkilenmez....

ALEXANDRİTE LAZER YAPTIRANLAR

 Alexandrite Lazer epilasyon yöntemi nasıl uygulanır? Hormon bozuklukları, ilaç kullanımları veya yanlış yöntemler nedeniyle...

ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI

Lazer epilasyon nasıl yapılır? Lazer epilasyonun çalışma prensibi kıl köklerine ısı ileterek bu alanlarda kalıcı...