Cumartesi, Kasım 27, 2021
Ana SayfaAlexandrite Lazerİlex Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

İlex Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

YENİ NESİL ALEXANDRITE LAZER

TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ ÜRETİM ALEXANDRITE 755nm DALGA BOYUNA SAHİP LAZER EPİLASYON CİHAZI

 Mormed’in 2019 yılında üretimini tamamladığı ilk yerli üretim 755nm dalga boyuna sahip Alexndrite Lazer. Yüksek performans’lı güvenli ve etkin kullanımı ile hem maliyet hem de uygulama anlamında beklenilen en iyi sonuçların alınması için üretilmiştir.

 Alexandrite Lazer; 755nm dalga boyuna sahiptir. Kılın köküne direk odaklanarak kalıcı olarak kılı yok etme yöntemi ile kozmetik alanda epilasyon için kullanılmaktadır.

 Bu dalga boyu kılın kökünde bulunan pigment tarafından emilerek kıl kökü tahribatı gerçekleştirir. Kıl kökü 62 °C ısıya ulaştığında kıl kökü tahrip olur. Ilex; Alexandrite ile milisaniyeler içinde bu ısıya ulaşıp kalıcı olarak epilasyon uygulaması yapmanıza olanak sağlar.

 Soğuk hava sistemi cihaza entegre edildiği için ekstra soğutucu gaz masrafı yoktur. Ilex;Alexandrite Lazer epilasyon cihazı ile daha kısa sürede daha hızlı daha konforlu işlem yapma imkanına sahipsiniz.

ALEXANDRITE 755nm
Maliyetinizi düşürün, kazancınızı artırır!

DÜŞÜK MALİYET
100 Hz’e çıkabilme özelliği sayesinde benzerlerinden neredeyse %100 daha hızlıdır. Çok kısa sürede işlem yapmanıza olanak sağlar. 20 milyona kadar garanti vermekle birlikte ortalama 50 milyona kadar çıkan atış yapabilme imkanı sunar.

Profesyonel ilex alexandrite lazer makinesi ve cihazı beklentilerin üzerinde şaşırtan üstün teknolojisi ile hızlı etki ve konforu size bir arada sunuyor.

• 10 Hz’e kadar artırılmış hızı ile daha hızlı daha kısa sürede daha fazla kişye uygulama yapma imkanı sağlar.
• 100 joule kadar çıkan enerji ayarı ile daha hızlı ve daha etkili epilasyon imkanı sağlar.

• Kullanımı kolay geniş dokunmatik ekran avantajı sunar.
• Türkçe ve İngilizce dil seçeneği bulunur.
• Uygulayıcı dostudur.
• Ergonomik başlık tasarımı ile kolay kullanım sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar