Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaBuz LazerMagic Eis Lazer Epilasyon Cihazı

Magic Eis Lazer Epilasyon Cihazı

HIZLI, GÜVENLİ VE EKSTRA SOĞUTMALI FOTO EPİLASYON TEKNOLOJİSİ

magic-eis-cihazı

  MORMED’in geliştirdiği EIS başlığı ve özel kare atım teknolojisi ile daha etkili daha hızlı ve daha konforlu bir foto epilasyon imkanı sunuyoruz.

  Eis başlığı ile saniyede 10 atış yapabilen Magic EIS sayesinde artık 4 mevsim çok daha konforlu epilasyon imkanına sahipsiniz. Türkçe ve İngilizce geniş dokunmatik ekranı ile daha işlevsel kullanım sunar. İleri düzey seri atım teknolojisiyle kısa sürede, hızlı ve etkili uygulama imkanı elde edebilirsiniz.

  EIS başlık, acı hissini ve yan etki riskini minimum seviyeye çeker. Size etkili ve kolay epilasyon uygulama fırsatı tanır. +SHR özelliği ciltte oluşabilecek yanma hissini neredeyse sıfıra indirger.

  Geliştirdiğimiz Square Pulse Technology ile her bir atışı milisaniyeler içerisinde cildin altına iletebilirken Magic Eis; kıl köküne gerektiği kadar ve doğru enerjiyi vermenizi sağlayan Dünya’nın en hızlı epilasyon teknolojisidir.

Profesyonel magic eis buz lazer makinesi ve cihazı beklentilerin üzerinde şaşırtan üstün teknolojisi ile hızlı etki ve konforu size bir arada sunuyor.

KARE ATIM SİSTEMİ İLE 4 MEVSİM KONFORLU EPİLASYON

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sponsor Reklam

Son Okunanlar